Rok bezpłatnych bankomatów, mPYKACZ, zestaw sudencki - promocje dla nowych i młodych ludzi w mBanku

Zapraszam także:
Instrukcja krok po kroku założenia eKONTA
Rachunek oszczędnościowy: eMAXeMAX Plus
Internetowe konto bankowe dla młodzieży od 13 roku życia izzyKonto
Konto bankowe dla firmy mBIZNES
Bezpieczeństwo logowania do konta bankowego przez Internet

mBank dla młodych osób utworzył nową ofertę, która ma być szczególnie przydatna dla ludzi w wieku 18-26 lat - uczniów, studentów i nie tylko.

Warto sprawdzić wysokość składki ubezpieczenia OC/AC w mBanku.

eKONTO dla młodych nie licząc omawianych promocji nie różni się niczym od zwykłego eKONTA. Inne nazwy to "konto dla studenta", "konto studenckie". Ma identyczne parametry co zwykłe eKONTO tyle tylko, że jeżeli jesteś w przedziale wiekowym 18-26 lat to możesz skorzystać z obecnych promocji. Po ukończeniu 26 roku życia Twoje eKONTO dla młodych staje się klasycznym eKONTEM. Nic nie musisz robić. Po prostu - to że otowrzyłeś je za młodu i skorzystałeś z ówczesnych promocji to Twój zysk i koniec. Co najwyżej zaśpiewaj sobie wtedy jak Kazik Staszewski "Najbardziej mnie teraz wk....a u młodzieży " ; )

eKONTO dla młodych - "Rok bezpłatnych bankomatów" (promocja 1)

Jedna z sensowniejszych promocji dla nowych klientów w wieku 18-26 lat. Jeśli założysz eKONTO w trakcie trwania promocji "Rok bezpłatnych bankomatów" możesz korzystać z każdego bankomatu w Polsce bez prowizji i ograniczeń. Poza promocją darmowe bankomaty są w sieciach: Euronet, BZWBK, eCARD.

Promocja "Rok bezpłatnych bankomatów" trwa od 9 maja 2012 do odwołania.
Korzysta się z niej automatycznie pod warunkiem wybrania opcji "eKONTO dla młodych (18-26 lat)" przy składaniu wniosku (krok 2 instrukcji) lub wybraniu zwykłego eKONTA, ale z koniecznie z kartą płatniczą i przy wyborze zwykłego eKONTA nie można wybrać elektronicznego sposobu zawarcia umowy.
Oczywiście trzeba mieć mniej niż 27 lat i trzeba być klientem mBanku po raz pierwszy.

Uwaga! Po zakończeniu tej promocji trzeba pamiętać o wyłączeniu funkcji "Wypłaty ze wszystkich bankomatów", która automatycznie włącza się po zakończeniu promocji i funkcja kosztuje 5zł/mc. Pozostaw tą opcję aktywną jeśli dalej chcesz korzystać ze wszystkich bankomatów, ale musisz płacić.

eKONTO dla młodych vs. eKONTO zwykłe: zestaw gadżetów studenckich (promocja 2)

Zakładając eKONTO, gdy masz 18-26 lat, stajesz potencjalnym uczestnikiem promocji w eKONCIE dla młodych. "Spełnionym uczestnikiem" promocji „Płać kartą - odbierz zestaw studencki” stajesz się wtedy, kiedy się do niej zarejestrujesz, ale żeby to zrobić musisz to konto założyć, wybrać we wniosku "eKONTO dla młodych (18-26 lat)" (lub zwykłe eKONTO ale MUSISZ ZAMÓWIĆ KARTĘ PŁATNICZĄ). Szczegóły:

Promocja "zestaw studencki" trwa od 9 maja 2012 do odwołania.
Przy składaniu wniosku wybrać eKONTO dla młodych (18-26 lat) lub zwykłe eKONTO ale wtedy trzeba koniecznie wziąć kartę. Konto zwyczajnie aktywujesz (instrukcja) i dalej:
W ciągu 60 dni zarejestrujesz się w promocji i wykonasz płatności kartą na łączną kwotę >100zł
Gdy powyższy warunek zostanie spełniony w ciągu 30 dni otrzymasz gadżety: studencki zestaw pobudzający, kubek, długopis.

Różnica między eKONTEM, a eKONTEM dla młodych to mPYKACZ (promocja 3)

Sięgając do regulaminu promocji mPYKACZA dla studenta, dowiadujemy się się, że:
mPYKACZ jako taki (tzn. promocja) trwa od dnia 1 października 2011 r. do odwołania. W ramach tej promocji jeżeli spełnisz poniższe warunki otrzymasz brelok z kartą zbliżeniową taką jak na obrazku:

brelok-paypas-ekonto Jeżeli od 1 października 2011 r (do odwołania) założysz eKONTO (pod warunkiem, że już nie posiadasz eKONTA, izzyKONTA, eMAX lub eMAX plus) i w okresie 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia rachunku eKONTO zamówisz przez mLinię pod numerem 801 300 800 lub 42 6 300 600 kartę MasterCard Debit Brelok PayPass, to dostaniesz mPYKACZ'a - kartę zbliżeniową ukrytą w breloku na klucze. Karta jest na 3 lata, jest całkiem bezpłatna. Karta przybędzie do Ciebie pocztą.

Założenie eKONTA dla studeta /eKONTO dla młodych (18-26 lat)/ wygląda identycznie jak zakładanie zwykłego eKONTA. Jedyne na trzeba zwrócić uwagę by skorzystać z promocji to w kroku nr 2 po prostu wybrać "eKONTO dla młodych (18-26 lat)" - zobacz zdjęcie i w porównaniu z instrukcją do zakładania zwykłego eKONTA nie będzie kroku nr 4 (karta zostaje automatycznie dołączona do eKONTA).

Nie zapominam o Doładowaniu telefonu przez SMS jednak to jest raczej funkcja, a nie promocja.

Jestem w programie partnerskim mBanku - zpraszam do udziału.

Regulaminy:

Regulamin promocji "Rok bezpłatnych bankomatów"

Regulamin promocji „Płać kartą - odbierz zestaw studencki”

Regulamin promocji mPYKACZA dla studenta

Aktualizacja: 3 czerwiec 2012
Coś jest niejasne? Napisz: artur@laart.eu

Strona obejmuje zagadnienia: mPYKACZ, co to jest mPYKACZ, jak założyć, jak zarejestrować, jak się to robi, jak zrobić, brelok, karta zbiżeniowa z brelokiem, zasady, ekonto studenckie, konto bankowe dla studenta, konto bankowe dla studenta, warunki, rok bezpłatnych bankomatów mBank, rok darmowych bankomatów mBank, zestaw studencki, gadżety studenckie, zasady promocji.