Jak zrezygonować, anulować, subskrypcje (powiadomienia, wiadomości, e-mail'e) od CITEAM.PL?

Skąd u licha się to wzięło? Uznałem, że wiadomości od CITEAM emisja reklam przez moją skrzynkę pocztową, ale okazało się, że nie w tym tkwił problem wiadomości od CITEAM.PL. Może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze CITEAM.PL wysyła do Ciebie powiadomienia dlatego... że jesteś użytkownikiem Allegro. CITEAM.PL należy do Allegro, a Ty mając konto na Allegro zgadzasz się na powiadomienia (subskrypcję) od CITEAM. CITEAM.PL i Allegro bardzo lubię jedank kilka wiadomości dziennie, które kompletnie mnie nie interesują zaczynają być koszmarnie irytujące.

Kolejnym problemem jest fakt, że przynajmniej w Gmailu rezygnacja z powiadomień zaczyna się komplikować, bo nie wyświetla się cała wiadomość i nie wiadomo gdzie kliknąć, żeby z tych maili zrezygnować.

Jak zrezygnować z powiadomień od CITEAM?

Będąc Allegrowiczem wystarczy zalogować się na swoje konto przejść do "ustawień" "powiadomienia" i odznaczyć "Oferty z serwisu Citeam.pl"

Można "ręcznie usunąć" wiadomości od CITEAM. Otwórz dowolną wiadomość od CITEAM.PL zejdź na sam dół wiadomości (a w gmailu kliknij "[Wiadomość skopiowana] Pokaż całą wiadomość" i dopiero "zjedź na dół") znajdź "Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera." kliknij w "zrezygnować" i odznacz to co chcesz np. wszystko odczekaj 24h i dopiero wiadomości przestaną być przysyłane.

Strona obejmuje zagadnienia: Powiadomienia CITEAM.PL - usuwanie, jak usunać wiadomości od CITEAM.PL, usuwanie przychodzących maili od CITEAM.