Jak wyłączyć nowy wygląd Google?
Wyłączamy Google Jazz w Mozilli w 3 krokach.

Zobacz także: Instrukcja założenia konta bankowego

MozillaPrzyczyna: Wielu osobom zmiany wprowadzane przez Google się podobają jednak nie wszyscy będą z nowych narzędzi korzystać lub nowe opcje są dla nich drażniące. Wychodząc naprzeciw tym ludziom przedstawia się sposób zaczerpnięty z sieci i przetłumaczony na polski,  który przywraca stary wygląd Gooogle. Instrukcja dla Opery. Zobacz także: Zmiana położenia Google Jazz: Opera, Mozilla

Instrukcja: Nowy element usuwamy lub używając kaskadowych arkuszy stylów CSS.
Krok 1. Instalujemy Stylish – dodatek do Mozilli Firefox. Wejdź na  stronę dodatku Stylish, następnie kliknij „Zainstaluj”. Ewentualnie, kliknij "zezwól" jeśli wysunie się pasek w górnej części okna. Po odczekaniu ok.  3 sekund kliknij „zainstaluj” Dodatek zainstaluje się, po czym kliknij „uruchom ponownie program Firefox”.
Krok 2. Mamy zainstalowany dodatek i przechodzimy do meritum klikając na „narzędzia” -> „dodatki" w górnej części mamy do wyboru między innymi ikonkę podpisaną „Style” na którą klikamy i następnie wybieramy w dolnej części okna „Stwórz nowy styl” . W pole „Nazwa” wpijemy np. google. Pole Tags pozostawiamy puste, a w duże pole kopiujemy:

@-moz-document domain(google.pl) {div#leftnav { Display:none ; }#center_col { margin-left: 0px !important; }}

Krok 3. Na końcu klikamy „zapisz”. Sprawdzamy efekt.

Przywracanie Google Jazz: wystarczy wejść w „narzędzia” -> „dodatki” -> „style” zaznaczyć nasz styl Google i kliknąć „wyłącz”

Powróć do: Serwis komputerowy - spis awarii oraz ich rozwiązań
Strona obejmuje zagadnienia: jak usunąć ulepszenia Google, usuwanie ulepszeń Google, Naprawa komputerwów Kraków, serwis komputerowy, usuwanie Google Jazz, usuwanie bocznego menu Google, nowe Google, jak zmienić nowe na stare, nowe opcje po lewej stronie