Jak usnąć oś czasu z facebooka?

jak-usunac-os-czasuDostałem parę mali jak można usnąć oś czasu z facebooka. Zagadnienie ciekawe, ale ostateczny "the end" smutny. W rzeczywistości jeżeli już ktoś się zdecydował na oś czasu to już jej nie usunie.

Nie ma możliwości wyłączenia osi czasu na facebooku.

Powyższe stwierdzenie wynika z jednej podstawowej zasady odnośnie osi czasu. Oś czasu jest zaimplementowana przez programistów z facebooka, a oni nie udostępnili możliwości usunięcia osi czasu ponieważ takie mieli wytyczne.

Jest wiele stron, które pokazują jak usnąć oś czasu, ale... te sposoby są jakby "zamiataniem śmieci pod dywan". Oś czasu usuwana przez używanie programów takich jak Timeline Remove dla Firefox (+ film z YT użytkownika AdobePhotoshopTutrl) czy Timeline Remove dla Google Chrome (+film z YT użytkownika KoniuNSZ) działa tak jak sposób na śledzika w nk - program ingeruje w Twoją przeglądarkę tak żeby nie reagowała na oś czasu, gdy korzystasz z facebooka przez co oś czasu jest niewyświetlana. I kolejne ale...
Oś czasu i tak pozostaje włączona na Twoim koncie. Jedynie, tylko na przeglądarce, w której zainstalowałeś program (lub zainstalowałaś : ) oś czasu jest mechanicznie wyłączana.
Oś czasu dalej widzą ją Twoi znajomi
Oś czasu dalej będzie na Twoim koncie jak zalogujesz się na innym komputerze.
Facebok zrobi "pstryk" i program przestanie działać i oś czasu wróci.

Niestety na pewne rzeczy bezpośrednio wpłynąć nie można. Facebook jest internetową aplikacją i oś czasu obecnie jest jest rdzennym elementem i nie da się usunąć osi czasu i kropka.

To się przyda: Kilka ciekawych funkcji odnośnie osi czasu jak: Dodawanie zdjęcia w tle

Strona obejmuje zagadnienia: Jak usunąć oś czasu chrome, usuwanie osi czasu z facebooka mozilla, fejsbuk - usuwanie osi czasu, wywalanie osi czas, timeline remover, czy mozna usnąć oś czasu, sposoby na usuwanie osi czasu z przeglądarki, jak pozbyć się osi czasu.