Kredyt odnawialny na koncie bankowym eKONTO
Informacje i zasady

Zakładanie konta bantkowe eKonto w mBankuSprawdź także:
Internetowe konta osobiste dla dorosłych eKONTO
Rachunek oszczędnościowy: eMAX
Rachunek oszczędnościowy eMAX Plus - parametry
Bezpieczeństwo logowania do konta bankowego przez Internet

Kredyt odnawialny jest nowym produktem do eKONTA w mBanku. Kredyt odnawialny działa jako opcja dodatkowa - należy go zamówić. Posiadając już eKONTO należy złożyć mWniosek o kredyt odnawialny natomiast przy składaniu wniosku o eKONTO należy zaznaczyć opcję "kredyt odnawialny"

Kredyt odnawialny w eKONCIE - informacje podstawowe

Kredyt odnawialny do eKONTA może zostać przyznany na zasadach wymienionych w regulaminie kredytu odnawialnego przedstawionego w rozdziale drugim. Należy posiadać eKONTO mieć regularne wpływy (stałe źródło dochodu), posiadać zdolność kredytową, złożyć wniosek o kredyt odnawialny, przedstawić mBankowi wymagane dokumenty, czekać na weryfikację i jeżeli kredyt zostanie przyznany - zawrzeć umowę (wzór umowy o kredyt odnawialny).

Koszty kredytu odnawialnego dla eKONTA - rozpatrzenie i przyznanie kredytu

Po złożeniu wnoisku następuje darmowe rozpatrzenie wniosku kredytowego. Zostaje (lub nie) udzielony limit kredytowy. Prowizja za udzielenie Kredytu odnawialnego wynosi 1.8% kwoty kredytu i nie mniej niż 25 zł. Kredyt odnawialny do eKONTA jest na rok, a przy regularnym splacaniu może zostać przedłużony na kolejne 12 miesięcy. Źródło: Tabela opłat i prowizji mBank rozdział XXIV 20.04.2012.
Teraz trwa Promocja

Oprocentowanie nominalne w skali roku w kredycie odnawialnym dla eKONTA

Po otrzymaniu kredytu należy go spłacać. Odsetki naliczane są od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu. Początkowe oprocentowanie tzw. "Początkowa stopa procentowa" wynosi 16% następnie przy prawidłowym korzystaniu z kredytu przez 6 miesięcy oprocentowanie spada do 15.35% (promocja - karty płatnicze). Spłacanie kredytu odbywa się poprzez każdy wpływ na eKONTO i jest to proces automatyczny. W przypadku braku spłacenia kredytu odnawialnego (brak wypływów na konto) w terminie oprocentowanie rośnie do 21%.

Przykład wykorzystania kwoty kredytu odnawialnego w eKONCIE w promocji

Reprezentatywny przykład dla Kredytu odnawialnego w promocji „Przeniesienie kredytu odnawialnego do mBanku”:
kwota kredytu 6100 PLN, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 9,90%, prowizja za udzielenie kredytu 0% od kwoty kredytu, RRSO 9,90%, całkowita kwota kredytu 6100 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 6752,90 PLN. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 31.03.2012 r.
                                                                                                              Źródło: mBank

Przydatne informacje:
Regulamin promocji "Przeniesienie Kredytu Odnawialnego do mBanku"
Regulamin udzielania odnawialnego kredytu konsumpcyjnego dla Posiadaczy eKONTA
Tabela opłat i prowizji mBank rozdział XXIV 20.04.2012
Warunki udzielania kredytu odnawialnego

Strona obejmuje zagadnienia: kredyt odnawialny eKONTO, co to jest kredyt odnawialny na ekoncie, jak otrzymać kredyt odnawialny w ekoncie, przyznawanie, jakie zasady przydzielania kredytu odnawialnego na eKONCIE