eKONTO z Internetem w Play nawet przez rok
analiza promocji, zasady uczestnictwa, założenie eKONTA

Zakładanie konta bantkowe eKonto w mBankumBank już po raz drugi wprowadza do eKONTA promocję związaną z darmowym Internetem w Play (zobacz wcześniejszą promocję eKONTO z Internetem). Powyższe promocje przeznaczone są dla nowych, ale przede wszystkim dla aktywnych klientów mBanku, którzy dzięki swojej aktywności mogą skorzystać z darmowego, mobilnego (modem USB – podłączany do laptopa, ale także do komputera stacjonarnego) Internetu. eKONTO z darmowym Internetem biorąc pod uwagę istotę kont bankowych nie różni się niczym od standardowego eKONTA,  tyle że tutaj dołączona jest promocja.  Promocja  „nowe eKONTO z Internetem za 0zł” trwa od 2 lipca 2012 do 31 października 2012.

Zasady promocji streszczone z regulaminu promocji „nowe eKONTO z Internetem za 0zł”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. Osoby posiadające eKONTO w 2012 roku nie mogą uczestniczyć  promocji.
Należy złożyć wniosek o eKONTO (link do odpowiedniego wniosku niżej w instrukcji) z chęcią skorzystania z promocji po czym należy zawrzeć umowę z mBankiem o eKONTO, umowę leasingową na modem na okres 12 oraz umowę z Play na dostarczanie Internetu na czas nieokreślony.

Zasady promocji „nowe eKONTO z Internetem za 0zł”

  1. Przez pierwsze 3 miesiące Internet jest bezwarunkowo darmowy
  2. W miesiącach 4-12 Internet również będzie darmowy o ile dokona się płatności kartą (nie liczy się wyciągnięcie z bankomatu) na kwotę min. 350zł w danym miesiącu oraz należy powsiadać na koncie środki zapewniające opłacenie raty leasingowej w terminie pobrania tej raty, która wynosi 35zł;
  3. Każdemu, kto spełni powyższe warunki mBank zwraca na eKONTO 10% dokonanych płatności bezgotówkowych zaokrąglonych do 5zł za każde 50zł płacone kartą. Wysokość zwrotu nie może przekroczyć wysokości raty, czyli 35zł.

Podsumowując zasady i mówiąc najprościej:  przez pierwsze 3 miesiące Internet do eKONTA jest darmowy. W kolejnych miesiącach trwania promocji, czyli 4-12 należy zawsze zapewnić na koncie 35zł, które automatycznie zostanie pobrane. Kiedy płatności kartą były większe niż 350zł w danym miesiącu wówczas mBank zwraca 10% co z kwoty 350zł daje dokładnie 35zł, czyli ratę leasingową za miesiąc. Kiedy płatności kartą będą mniejsze niż 350zł np. 100zł wówczas zwrot wyniesie 10zł.

Jak założyć Internetowe konto bankowe eKONTO w mBanku wraz z promocją z Internetem?

Bezpośredni link do wniosku o eKONTO z promocją „nowe eKONTO z Internetem za 0zł”.

Dokładny opis zakładania eKONTA z darmowym Internetem w Play opiszę na dniach. Nie mniej jednak całość jest analogiczna do wcześniejszej promocji.

Polecam także instrukcję zakładania eKONTA bez żadnych promocji.

Pomogłem? Proszę o plusika w prawym grónym rogu :)

17 lipiec 2012

Strona obejmuje zagadnienia: ekonto z internetem, zasady, reguły, promocja, o co chodzi, internet mobilny, modem Huawei e173U-2 specyfikacja, prędkość, otwarcie konta, rachunek oszczędnościowy, co to jest ekonto z internetem