Poradniki komputerowe - tutoriale

Mam nadzieję, że moja strona internetowa, której poświęcam wolny czas przydała się Państwu w czymkolwiek.

 

W razie pytań, sugestii, opini, krytki zapraszam do kontaktu na mój adres
e-mail. Można też do mnie też zadzwonić na numer, który podałem u góry strony. Nie zawszę odbiorę - mogę być na zajęciach.

 

Miłe i wręcz niezbędne są mi wszelkie uwagi odnośnie witryny. Na pewno jakąś część informacji, instrukcji jest już nieaktualna w większym lub mniejszym stopniu dlatego proszę o e-mail abym mógł poprawić.

 

Szczególną uwagę poświęcam poradnikom dotyczącym bankowości internetowej. Gdy jakieś informacje o zakładaniu konta bankowego odbiegają od rzeczywistości to bardzo proszę o wiadomość.

mBank raz na jakiś czas coś modyfikuje we wnioskach i też muszę zaktualizować opis i obrazki.

 

Spotkałem się z opiniami, że niektórzy baliby się założyć konto bankowe z takiej strony jak ta. Tą kwestię pozostawiam Państwu jednak zapewniam, że linki do wniosków o złożenie kont bankowych prowadzą strony mBank, są w 100% bezpieczne. Opisy założenia konta bankowego są tymi samymi poradnikami jak wszystkie inne strony w tej witrynie i mają na celu pomóc Państwu osiągnąć założony cel lub chociaż nakreślić ogół sprawy.

 

Tak w kilku słowach o mnie...
Hobbystycznie zajmuję się komputerami, sieciami i informatyką. Jestem obecnie studentem Akademii Grórniczo-Hutniczej i w wolnych chwilach piszę poradniki, które umieszczam na mojej stronie. W gruncie rzeczy ta strona internetowa to bardziej blog, ale skonstruowany w nieco innym stylu (bardziej edukacyjnym). 

 

 

 

 

 

Naprawa laptopów i PC - poradniki i wskazówki