Jak automatycznie pobierać z rapidshare? Program do ściągania z rapidshare!

JDownloaderZobacz też: Ściąganie z youtube, pobieranie z wrzuta - JDownloader, ściąganie z megaupload, założenie konta bankowego.

Program do pobierania JDownloader ułatwia ściąganie plików (najczęściej wielu części, partów) m.in. z rapidshare, megaupload, wrzuta, youtube itd. Łatwa obsługa programu do ściągania pozwala na automatyczne pobieranie z rapidshare. Pamiętaj o prawach autorskich do ściąganych plików.

Jak ustawić automatyczne pobieranie z rapidshare?
1)  Pobierz, zainstaluj i uruchom program do ściągania JDownloader
2)  Wejdź tam, gdzie masz linki rapidshare. Zaznacz je wszystkie i kliknij prawym przyciskiem myszki i wybierz „kopiuj”
3)  Przejdź do programu JDownloader. W zakładce „linkgrabber” powinny się pokazać wszystkie party, które zostały zaznaczone. (Jeśli nie ma kliknij „Add URL(s)”. Program poprosi cię o TOS  regulaminu rapidshare.
4)  Kliknij przycisk  w górnej części okna.
Rozpocznie się pobieranie pierwszego pliku (części). Program automatycznie odliczy niezbędny czas i pobieranie będzie automatyczne
Ściągnięte pliki możesz znaleźć w folderze programu. Jeżeli pliki są w częściach znajdź wszystkie o tej samej nazwie (jedyna różnica to ilczba porządkowa częsci np. part1, part2), zaznacz je, kliknij prawym przyciskiem myszki, wybierz "wypakuj do xyz", gdzie xyz to nazwa wspólna wszystkich części.

Powróć do: Naprawa komputerów - spis porad oraz wskazówek.
Strona obejmuje zagadnienia: automatyczne pobieranie z rapidshare, ściąganie z rapidshare, jak automatycznie pobrać z rapidshare,  jak automatycznie ściągnąć z rapidshare, rapidshare autodownloader