Jak wykonać przelew, aby doładować telefon w orange? Przykład e-konto

Zobacz też: Założenie konta bankowego

Instrukcja: Załóżmy, że chcemy sobie (lub komuś nam bliskiemu) doładować na przykład "kartę w telefonie" w Orange. Wykonamy przelew przez Internet. Wszystko odbywa tylko poprzez Internet, całość trwa ok 2 minuty.

Wchodzimy na stronę główną Oragne I szukamy napisu "doładuj konto" klikamy w to, wpisujemy numer telefonu oraz swój e-mail i wybieramy kwotę doładowania.

Natępnie wybieramy sposób płatności. W naszym przypadku będzie to guzik "mTransfer". oraz kwotę przelweu Po kliknięciu we wspomniany guzik automatycznie przenosimy się do strony logowania mBanku. Wpisujemy swój identyfikator, hasło. Po zalogowaniu wyświetla się specjane okno z danymi do kogo przelewamy pieniądze, w jakiej kwocie oraz miejsce na wpisanie tak zwanego hasła jednorazowego (teraz już raczej w postaci hasła jednorazowego sms wysyłanego automatycznie na ustalony wcześniej nr telefonu (czyli Twoj. Chodzi o kwestie bezpieczeństwa) Po wpisaniu kodu mamy doładowane konto wybraną kwotą.

 Doładowania telefonu przez SMS!!

Powróć do: Serwis komputerowy - spis awarii oraz ich rozwiązań
Strona obejmuje zagadnienia: jak przelać pieniądze, jak przelać kwotę do kogoś, chcę przelewać wynagrodzenie do mbanku,  bank z darmowym kontem – przelewy, darmowe konto, przelewy, płatnośc internetowa, darmowe przelewy przez Internet, doladuj konto za pomoca Internetu, e konto darmowe przelewy