Jak ustawić stronę startową/domową przeglądarki internetowej Mozilla Firefox?

Mozilla - strona startowaInstrukcja założenia konta bankowego

Po zainstalowaniu przeglądarki Internetowej Mozilla Firefox ujrzy się stronę startową Firefox zintegrowaną wyszukiwarką Google. Strona startowa to strona, która pojawia się po włączeniu przeglądarki. Można ją zmienić na dowolną. Ustawienie strony startowej: www.onet.pl, www.google.pl trwa kilka sekund.

Instrukcja najłatwiejsza:
Strona startowa w Mozilli za jednym kliknięciem przeciągnij ikonkę ulubionej strony tak jak na obrazku.

Instrukcja dająca większe możliwosci:
1) ( Vista, Windows 7) kliknij w swojej przeglądarce Mozilla Firefox guzik (a dla XP po prostu "Narzędzia") ->„opcje”.Otworzy się okienko Opcje. W skład otwartego okna znajdują się m.in. przycisku (są u góry) takie jak: Ogólne, Karty, Treść itd.

2) Dla pewności kliknij pojedynczo w przycisk „Ogólne’ aż podświetli się na niebiesko. Zaraz pod przyciskiem ujrzymy sekcję „uruchamianie”, w której skład wchodzą możliwe opcje: ”Po uruchomieniu programu Firefox”, gdzie możemy ustawić „stronę startową” (nasz obiekt zainteresowania), „pustą stronę” lub „okna i karty z poprzedniej sesji”. Modyfikujemy pole niżej zatytułowane Strona startowa”.

3) Wwpisujemy sobie wymarzoną stronę np. www.interia.pl lub www.google.pl.
Możemy też sobie wejść na pożądaną stronę i będąc na niej w powyższych ustawieniach kliknąć „Użyj bieżącej strony”. „Ciśniemy” „ok.” i Gotowe.
Jeżeli chcesz, aby za każdym razem po włączeniu przeglądarki Mozilla Firefox było kilka stron startowych(np. jednocześnie włącza się google.pl, facebook.com, Interia.pl, onet.pl, wp.pl itd)wystarczy otworzyć wszystkie te strony w osobnych zakładkach przejść do kroku nr 3 i kliknąć "Użyj bieżących stron".

Strona obejmuje zagadnienia: Ustawianie strony startowej w Mozilli, naprawa komputerów Kraków, pogotowie komputerowe, jak ustawić stronę startową w mozilli, strona startowa, jak ustawić, problem ze stroną startową.