Jak ściągać z wrzuty?  Pewny sposób na pobieranie z wrzuty przy użyciu JDownloader

JDownloaderPobieranie z wrzuty - dodatek "zrzuta", ściąganie z youtube, pobieranie z rapidshare, ściąganie z megaupload,  założenie konta bankowego.

Wrzuta.pl to świetny serwis - kopalnia ciekawych klipów i krótkich filmów. Problem w tym, że aby je zobaczyć trzeba otworzyć przeglądarkę i czekać, aż filmik się załaduje.  Jest to irytujące dla tych, którzy mają wolne łącze, a chcieliby oglądnąć w spokoju np. kilkuczęściowy film, a z każdą częścią muszą czekać.

Po wydarzeniach ze stycznia 2012 myślę, że może lepiej nie ściągać nic z sieci. Ciężko wyczuć jak DOKŁADNIE działa to całe ACTA, ale jeśli ktoś by miał przykrości z tym związane to wolę jednak do tego ręki nie przykładać.

Stajemy w przedsionku wszechobecnego kontrolowania wszystkiego co dzieje się w sieci. Sprzęt do tego na pewno jest gotowy, programy da się napisać, a prawo właśnie jest wdrażane. Co tu dużo mówić, z tego tutoriala nic nie będzie :(

Powróć do: Naprawa komputerów - spis porad oraz wskazówek.
Strona obejmuje zagadnienia: pobieranie z wrzuty, jak ściągać z wrzuty, jak pobierać z wrzuty, ściąganie z wrzuty, ściąganie z wrzuty, wżuty, Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, ściągaj z wrzuty, pobierz z wrzuty
Polecam: DARMOWE, internetowe i osobiste konto bankowe, kredyty, pożyczki