Jak ściągnąć film lub muzykę z Youtube? Pobieranie z Youtube - program JDownloader

JDownloaderZobacz także: Pobieranie z wrzuta, sciąganie z megaupload, automatyczne pobieranie z rapidshare, Instrukcja założenia konta bankowego.

Czym jest serwis Youtube  każdy wie. Aż miło oglądać ciekawe filmy od użytkowników. Odtwarzane filmy w przeglądarce wymagają „załadowania” (buforowania) Jest to nieraz bardzo irytujące sczególnie dla posiadaczy wolnych łączy, którzy muszą czekać i nie mogą na spokojnie oglądnąć np. kilkuczęściowego filmu...

Program JDownloader upraszcza pobieranie plików m.in. z Youtube. Dzięki programowi JDownloader nie tylko pobierzmy film, ale także ściągniemy podkład dźwiękowy z klipu z jako muzykę w formacie mp3 na dysk twardy. Program sam przekonwertuje plik. Dodatkowo ściągany plik (muzykę – mp3 lub film - .flv, mp4) możemy pobierać z youtube wybierając odpowiednią jakość. Pamiętaj, o prawach autorskich do czyjejś muzyki lub klipu i przeczytaj regulamin serwisu.

Jak ściągnąć film lub muzykę z Youtube? Poradnik:
1)  Pobierz, zainstaluj i uruchom darmowy program do pobierania z youtube - JDownloader
2)  Przejdź do Youtube.com i wyszukaj to co chcesz sciągnąć na dysk z youtube.
3)  Zaznacz to co jest w pasku adresu i skopiuj to (np. prawym przyciskiem myszki - > „kopiuj”)
4)Przejdź do JDownloader. W zakładce Linkgrabber ukażą się pliki do ściągnięcia. Jeżeli chcesz ściągnąć wszystko kliknij  Jeżeli tylko chcesz pobrać z youtube jeden plik kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i daj „Continue with selected link(s)” Jeżeli chcesz zaznaczyć kilka plików naciśnij lewy klawisz „ctrl” i znazaczaj swoje pliki po czym wybierz Continue with selected link(s).
Ściągnięte pliki możesz znaleźć w folderze programu.

Powróć do: Naprawa komputerów - spis porad oraz wskazówek.
Strona obejmuje zagadnienia: jak ściągnąć film z youtube, jak pobrać film z youtube, jak pobrać muzykę z youtube, jak pobrać z youtube, jak ściągnąć youtube, pobieranie z youtube, ściąganie z youtube, pobieranie filmów, filmy, muzyka, mp3 z youtube