Automatyczne wyłączanie komputera
Sprawdź pewny program!

Zobacz także: pobieranie z rapidshare, youtube, wrzuta, Instrukcja zakładania konta bankowego

Wielu użytkowników komputerów zastanawia się, co należy zrobić, aby komputer sam się wyłączał o określonej porze. Jest to bardzo przydatne ze względu na komfort użytkowania komputera przy zasypianiu (oglądanie telewizji dzięki karcie telewizyjnej, słuchaniu muzyki itp.) Telewizja w komputerze

Jest wiele programów, które pozwalają na wyłączanie komputera. Jednym z nich, bardzo dobrym, darmowym, jest „Automatyczny wyłącznik Systemu 2.0”. Ma bardzo wiele funkcji, które pozwalają przede wszystkim na skuteczne wyłączenie systemu. Program jest łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny. W zasadzie jest praktycznie od razu gotowy do użytkowania po zainstalowaniu.

Instrukcja:
Za darmo pobierz program „Automatyczny wyłącznik Systemu 2.0”. Następnie zapisujemy program w dowolnej lokalizacji, ale tak abyśmy pamiętali, gdzie znajduje się instalator żeby go zainstalować. Po ściągnięciu programu uruchamiamy go. Otworzy się nam okno zatytułowane „Instalacja – Automatyczny Wyłącznik Systemu”. Klikamy 4 razy przycisk „dalej”  następnie przyciskinstaluj”. Program się zainstaluje tworząc na pulpicie skrót, by można go było włączać. Włączamy program. Domyślnie mamy ustawioną akcję „Bezwzględnie zamknij system i wyłącz komputer” oraz wariant „Wyłącz o określonej porze” Ustawiamy niżej godzinę, minuty, oraz sekundy po czym naciskamy „Start”. Minimalizujemy program, który właśnie rozpoczął pracę. Uwaga! Należy pamiętać, że przy tej konfiguracji wszelkie niezapisane pliki zostaną utracone, zatem należy je zapisywać.

Program jest autorstwa Witolda Skałka, jest typu Freeware, zatem jest darmowy. Działa na systemach Windows 95/98/ME/NT/2000/XP.

Powróć do: Serwis komputerowy - spis awarii oraz ich rozwiązań
Strona obejmuje zagadnienia:
Automatyczne wyłączanie komputera, naprawa komputerów Kraków, serwis komputerowy, pogotowie komputerowe, wyłączanie komputera, wylonczanie komputera, jak automatycznie wyłonczac komputer, komputerze wyłącz się!,