Program do automatycznego ściągania z rapidshare, megaupload - JDownloader

JDownloaderZobacz także: JDownloader - pobieranie z wrzuty, dzielenie pliku na części, ściąganie z youtube, automatyczne pobieranie z megaupload, pobieranie rapidshare, zrzuta – ściąganie z wrzuty, założenie konta bankowego.

Program JDownloader  to darmowy program upraszczający pobieranie „partów” z serwisów takich jak np. Rapidshare.com, Megauload, hot file, extabit, Youtube, myVideo, MySpace, hotfile, storage, wrzuta  oraz inne podobne. Uproszczenia dotyczą użytkowników pobierających za darmo oraz użytkowników Premium. Udogodnienia w to:
automatycznie pobieranie wszystkich części
JDownloader sam odlicza czas pobierania, sam pobiera pliki
Pozwala pobierać muzykę (mp3) np. z wrzuty lub ściągać filmy np. z youtube
Niezależny od Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Netscape, Safari, Internet Explorer itp.
Dzięki wbudowanemu OCR JDownloader “w miarę” czyta CAPTCHA(litery/wyrazy do przepisania w celu autoryzacji, że jesteś człowiekiem. Programy słabo czytają te teksty)

Sprawdzony program do ściągania - JDownloader.
1)  Wejdź na stronę pobierania JDownloadera.
Kliknij na ikonę swojego systemu. U mnie jest to Windows. Następnie wybierz Pobierz Windows Installer i kliknij "regularne pobieranie".
2)  Uruchom instalator Downloader’a. Klikaj „Next” - > „I Agree” - > „Next” ->  subiektywnie nie polecam dodatku kikin dając „No, Thanks” -> „Install” -> „Next” - > „Finish”
3)  Uruchomi się inicjator, gdzie wybierz język oraz miejsce, gdzie będą wgrywały się ściągnięte pliki. Domyślnie mamy C:\Program Files\JDownloader\Downloads\. Kliknij „OK.”
4)  Po włączeniu JDownloader automatycznie się zaktualizuje co jest ważne.  Aktualizacja może chwilę potrwać. Kliknij „ok.” aby zainstalować wszystkie najnowsze aktualizacje.
Zmienimy język JDownloader na Polski. Kliknij zakładkę "Settings" -> z lewego menu kliknij "Basic" -> "User Interface"-> w wierszu Language wybierz polski. Uruchom ponownie JDownloader

Jak pobierać części/pliki z: wrzuta, rapidshare, megauploadyoutube

Program JDownloader  wymaga pakietu Java Runtime Enviroment. To podstawa i powinieneś mieć  to zainstalowane. Jeśli nie masz pobierz najnowszą wersję Javy.

Przy pierwszym ściąganiu z dowolnego serwisu dowolnego pliku lub części z JDownloader poprosi cię o przeczytanie TOS. Pamiętaj o przeczytaniu regulaminów serwisów hostingowych oraz prawach autorskich do pobieranych plików.
Uwaga! Jeżeli posiadasz wewnętrzne IP, bo jesteś podłączony do sieci osiedlowej to ściąganie programem może być wręcz niemożliwe. Dużo użytkowników z twojej sieci może chcieć sciągać z jednego serwisu w tym samym czasie widząc zewnętrzny adres ip was wszystkich z sieci.

Powróć do: Naprawa komputerów - spis porad oraz wskazówek.
Strona obejmuje zagadnienia:
JDownloader pobierz, pobieranie z rapidshare, jak ściągać z rapidshare, jak ściągnąć z wrzuty, jak ściągać filmy z youtube, jak pobierać filmy, jak automatycznie pobierać z rapidshare, hot file, megaupload, pobieranie partów z Rapids, rapidshare downloader, jak pobierać z wrzuta, jak pobierac z youtube mp3